Το απόλυτο των νικών μετρά στις τέσσερις πρώτες αγωνιστικές της...διαβάστε περισσότερα
Την τέταρτη νίκη του σε έξι παιχνίδια σημείωσε το βράδυ...διαβάστε περισσότερα
Προκρίσεις για Χλόη και Διαγόρα στο κύπελλο
Το εισιτήριο για την επόμενη φάση του θεσμού κέρδισαν χθες,...διαβάστε περισσότερα
Εντονο σασπένς είχε το παιχνίδι που διεξήχθη την Κυριακή για...διαβάστε περισσότερα
Την δεύτερη σερί νίκη του και την πρώτη μπροστά στον...διαβάστε περισσότερα
Ρήγας - Αλμυρός 2-2 / Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής
Με τον αρχηγό του, Γάρο να σκοράρει δις στο τελευταίο...διαβάστε περισσότερα
Ήττα για Ρήγα στον Μαγνησιακό - Τα αποτελέσματα του Σαββάτου
Οι φιλοξενούμενοι του Λάκη Μπακάλη ήταν πιο δραστήριοι στο πρώτο...διαβάστε περισσότερα
Ανέδειξαν τον κοινωνικό ρόλο του αθλητισμού
Οι Κυανόλευκοι της Νέας Ιωνίας ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα των Κυανόλευκων...διαβάστε περισσότερα
Φινάλε με το δεξί και χατ-τρικ του πρώτου σκόρερ
Παρότι με σύνθεση ανάγκης οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο...διαβάστε περισσότερα
Σημαντική βραδινή νίκη για Αστέρα
Οι Ριζομυλιώτες προηγήθηκαν στο 35ο λεπτό με τον Χαλιμούρδα ο...διαβάστε περισσότερα
Ήττα και αποκλεισμός
Οι δύο ομάδες είχανε από μία πολύ μεγάλη στιγμή στο...διαβάστε περισσότερα
Αεράτος στο ΕΑΚ - Αποτελέσματα και βαθμολογία
Οι Κυανόλευκοι βρέθηκαν από νωρίς πίσω στο σκορ αλλά γύρισαν...διαβάστε περισσότερα
Νίκη για Χλόη
Η Χλόη προηγήθηκε με τον Μιχολίτση στο 9ο λεπτό με...διαβάστε περισσότερα
ΕΠΣΘ: Τα σημερινά αποτελέσματα
Η Χλόη έχασε... τα άχαστα, σημάδεψε τέσσερις φορές το δοκάρι...διαβάστε περισσότερα
Κέρδισε βαθμό η Χλόη
Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 25ο λεπτό με τον Κουμπούρα, ο...διαβάστε περισσότερα
Και τώρα ο Πύρασος
Στο ξεκίνημα του δευτέρου γύρου, ο Ρήγας σημείωσε τη δεύτερη...διαβάστε περισσότερα
Δεν έμπαινε με τίποτα...
Οι Βελεστινιώτες παρέμειναν αήττητοι στον 2ο όμιλο της Α` ΕΠΣΘ...διαβάστε περισσότερα
Χλόη - Απόλλων Καναλίων 1-2
Ο αγώνας έμοιαζε με αυτόν της πρεμιέρας για τους Πράσινους,...διαβάστε περισσότερα
Στην επόμενη φάση με... τα φυντάνια ο Ρήγας
Ο Σουγκάρης σκόραρε για δεύτερο σερί παιχνίδι ανοίγοντας το σκορ...διαβάστε περισσότερα
Επιστροφή με εφτάρα
Στο γήπεδο του Πλατάνου, μόλις στο 2ο λεπτό ο 17χρονος...διαβάστε περισσότερα
Λύγισε στα πέναλντι ο Θησέας (βίντεο)
Βασικοί οι Σπαθής και Αλεξίου που ανέλαβαν να εκτελέσουν και...διαβάστε περισσότερα
Ρήγας Φεραίος - Αγία Άννα 1-4
Εφαρμόζοντας πρέσινγκ ψηλά για να ανακόψει την ανάπτυξη του αντιπάλου...διαβάστε περισσότερα
Ανέβηκε... και άρεσε
Ένα σουτ του Δημήτρη Αγροκώστα στο πρώτο δεκάλεπτο βρήκε σε...διαβάστε περισσότερα
Στάση Θήβα
Χάρη στον Αποστολίδη και στην τύχη ο Διαγόρας κρατούσε το...διαβάστε περισσότερα
Κράτησε... αποστάσεις
Οι Στεφανοβικιώτες του Στέλιου Αρσένου προηγήθηκαν 2-0 από το ημίχρονο...διαβάστε περισσότερα
Χώρισαν οι δρόμοι Ρήγα - Σταματίου
Ανεξάρτητα από το πότε και αν θα συνεχιστούν τα πρωταθλήματα...διαβάστε περισσότερα
Ισοπαλία με πικρία
Με τις ερασιτεχνικές ομάδες να περιμένουν τη νέα ΚΥΑ και...διαβάστε περισσότερα
Τα γκολ - Η ρώσικη ρουλέτα και η επίμαχη φάση
Το ταξίδι στο θεσμό σταμάτησε φέτος πιο νωρίς για τον...διαβάστε περισσότερα
Αποκλεισμός με παράπονα
Η πορεία των Κυανόλευκων που γνώρισαν την πρώτη τους ήττα...διαβάστε περισσότερα
Δεν έλυσαν τις διαφορές τους
Δύο από τις ομάδες που αναμένεται να βρίσκονται φέτος στο......διαβάστε περισσότερα
Έτσι πέρασε ο Ρήγας από το ΕΑΚ (βίντεο)
Ο Αραμπατζής ήταν ο σκόρερ του Ρήγα ευστοχώντας από το...διαβάστε περισσότερα
Οφείλουμε να το πιστέψουμε
Για πρώτη φορά από τον περασμένο Μάρτιο, οι Κυανόλευκοι θα...διαβάστε περισσότερα
Δεν τελείωσε το φιλικό
Ο διεθνής διαιτητής Μανώλης Σκουλάς που επέλεξε να σφυρίξει τον...διαβάστε περισσότερα
Ρήγας Φεραίος - Πρωτεσίλαος 0-2
Το σκορ για την ομάδα του Δημήτρη Κόφφα άνοιξε στο...διαβάστε περισσότερα
Σκορ και θέαμα στο Στεφανοβίκειο
Οι γηπεδούχοι του Στέλιου Αρσένου που προετοιμάζονται για τη νέα...διαβάστε περισσότερα
"Ρήγα Προχώρα - Έφθασε η Ώρα"
Στις 2 Ιουλίου του 1975 ο Ρήγας Φεραίος κλήθηκε να...διαβάστε περισσότερα
Ρήγας - Ολυμπιακός 1-0 σε... φλεγόμενο Δημοτικό Στάδιο
Το τέρμα της νίκης είχε σημειώσει με πέναλντι ο Παναγιώτης...διαβάστε περισσότερα
Όταν ο `ήρωας` Γιάννης Χατζής κρατούσε τη Νίκη στη Β` Εθνική
Μετά το Ρήγα Φεραίο, ο Βελεστινιώτης γκολκίπερ υπερασπίστηκε επί σειρά...διαβάστε περισσότερα
Έτσι πέρασε ο Ρήγας από το Σαρακηνό
Το σκορ άνοιξε για τους Βελεστινιώτες ο Νίκος Καλαϊτζίδης στο...διαβάστε περισσότερα
Ο Άγιος Θεόδωρος έβαλε το χέρι του
Ισάξιος ήρωας για την ομάδα του Κώστα Σταματίου ο Απόστολος...διαβάστε περισσότερα
Δίκαια εκτός
Οι Κυανόλευκοι εμφανίστηκαν νωθροί στο "χωμάτινο" γήπεδο της Νέας Αγχιάλου,...διαβάστε περισσότερα
Απευθείας ενημέρωση για τον ημιτελικό Κυπέλλου ΕΠΣΘ
Στην ειδική μπλε μπάρα της αρχικής σελίδας, μπορείτε να παρακολουθείτε...διαβάστε περισσότερα
Στον τελικό Κυπέλλου ο Θησέας
Τρία χαμένα πέναλντι, αποβολή και πρόκριση στο 109` της παράτασης...διαβάστε περισσότερα
Γκολ και φάσεις: Διαγόρας - Πιερικός 0-2
Τα γκολ της αναμέτρησης σημείωσαν οι Χαρτσιάς με πέναλντι στο...διαβάστε περισσότερα
Υψηλές πτήσεις
Χωρίς φρένο φαίνεται πως μπήκανε οι Βελεστινιώτες στο νέο έτος,...διαβάστε περισσότερα
Στο δρόμο των επιτυχιών
Εκτός από ένα πέσιμο του Καρακίτσιου στην περιοχή, το ξεκίνημα...διαβάστε περισσότερα
Σε απόσταση βολής
Το εξ αναβολής παιχνίδι της 11ης αγωνιστικής στην Αγία Παρασκευή...διαβάστε περισσότερα
Στους "4" του Κυπέλλου ο Ρήγας Φεραίος
Στον άλλο προημιτελικό, η Ακρόπολη πέρασε με σκορ 4-0 από...διαβάστε περισσότερα
Κόλλησε...
Μετά το "διπλό" στον Αλμυρό οι Μελανόλευκοι επέστρεψαν στα αρνητικά...διαβάστε περισσότερα
Γκολ και φάσεις: Αλμυρός - Διαγόρας 0-2
Οι Μελανόλευκοι σημείωσαν και τα δύο τέρμα στο δεύτερο ημίχρονο. Το...διαβάστε περισσότερα
Διπλό ανάσα για Διαγόρα
Το πρώτο (αυτο) γκολ της αναμέτρησης σημείωσε ο Λάμπος με...διαβάστε περισσότερα
Ούτε τώρα
Το σκορ για την ομάδα του Στεφανοβικείου άνοιξε ο Αλέκος...διαβάστε περισσότερα
Στο ρελαντί
Η διαφορά των δύο ομάδων ήταν εμφανής από την αρχή...διαβάστε περισσότερα
Εισιτήριο πρόκρισης στο 117`
Σε ένα ντέρμπι με αρκετό δυναμισμό που κράτησε αμείωτο το...διαβάστε περισσότερα
Ορίστηκε το Ρήγας - Διαγόρας
Ο αγώνας είναι μονός, που σημαίνει ότι σε περίπτωση ισοπαλίας...διαβάστε περισσότερα
Επιστροφή στις νίκες και τώρα κύπελλο
Οι Κυανόλευκοι ήταν ανώτεροι από το ξεκίνημα αλλά δεν έβρισκαν...διαβάστε περισσότερα
Εξάσφαιρος
Οι Κυανόλευκοι βρέθηκαν πίσω στο σκορ στο 19ο λεπτό με...διαβάστε περισσότερα
Ρήγας Φεραίος - Φαλανιακός 1-0
Η σύνθεση των Κυανόλευκων του Κώστα Σταματίου Ρήγας Φεραίος: Α. Καλαϊτζίδης,...διαβάστε περισσότερα
Νίκη με ίδιο σκορ για Διαγόρα
Τα γκολ για τους Μελανόλευκους σημείωσαν οι Αλαμάνης (50’) και...διαβάστε περισσότερα
Διαγόρας: Με βασικούς Σπαθή - Αλεξίου, 2-0 τον Ηρακλή Λάρισας
Στο ηλιόλουστο γήπεδο Στεφανοβικείου, ο Αλέκος Κουβελάς άνοιξε το σκορ...διαβάστε περισσότερα
Κόπα Αμέρικα Διαγωνισμός με δώρο μπάλα από το Μουσικό Βαγόνι!
Βραζιλία εναντίον Αργεντινής και το Μουσικό σας χαρίζει μία αυθεντική μπάλα...διαβάστε περισσότερα